Stargate fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stargate fórum

Neoficiální fórum o americkém Sci-Fi seriálu Stargate, s možností hry RPG na téma stejného seriálu
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Seznámení SG-6

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 03. 10
Age : 35
Location : Plzeň

Seznámení SG-6 Empty
PříspěvekPředmět: Seznámení SG-6   Seznámení SG-6 I_icon_minitimeSun Oct 24, 2010 9:55 pm

Tlampačl

Major Nathan Haydens do kanceláře generála O'niella, Major Nathan Haydens do kanceláře generála O'niella ozvalo se v SGC...
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 10. 03. 10

Seznámení SG-6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení SG-6   Seznámení SG-6 I_icon_minitimeSun Oct 24, 2010 11:36 pm

Nate

Ležel jsem na posteli a poslouchal hudbu na iPodu, takže jsem tak nějak přeslechl to, že se mám dostavit do kanceláře Generála O'niella. Hudbu jsem měl rád a tak jsem si sluchátka narval do uší při každé příležitosti, která se mi naskytla. Tohle byla jedna z nich. Vlastně jsem ani nevěděl, co to právě poslouchám za písničku, protože ten iPod nebyl tak docela můj. Někdo ho nechal v šatně a tak jsem si ho prostě vypůjčil. Měl jsem samozřejmě v plánu ho tam zase vrátit.
Návrat nahoru Goto down
https://stargate-rpg.forumczech.com
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 03. 10
Age : 35
Location : Plzeň

Seznámení SG-6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení SG-6   Seznámení SG-6 I_icon_minitimeSun Oct 24, 2010 11:40 pm

Ozvalo se zaklepání na dveře...
Když nikdo nereagoval otevřely se dveře
Dovnitř vešel nějakej vojín
Dal si záležet aby sis ho všiml
Pane? Generál O'niell s váma chce mluvit, nereagoval jste na hlášení tak pro vás poslal mě... řekl ti
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 10. 03. 10

Seznámení SG-6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení SG-6   Seznámení SG-6 I_icon_minitimeMon Oct 25, 2010 12:05 am

Nate

Sledoval jsem toho vojáka, co mi vlezl do pokoje. Byla to legrace, sledovat, jak otevírá ústa a u toho hraje ta podivná muzika. Nakonec jsem ale usoudil, že by ode mě nebylo hezké, kdybych ho ignoroval. Co když ode mě chce něco důležitého ? Stopl jsem tedy hudbu a vytáhl sluchátka. Uh.. Ano?
Návrat nahoru Goto down
https://stargate-rpg.forumczech.com
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 03. 10
Age : 35
Location : Plzeň

Seznámení SG-6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení SG-6   Seznámení SG-6 I_icon_minitimeMon Oct 25, 2010 12:23 am

vojín Richardson

Generál O'niell s vámi chce mluvit asi před 15ti minutami pane...
Čeká na vás ve své kanceláři
zopakoval vojín znovu...
Nervoně přešlápl ve dveřích
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 42
Join date : 10. 03. 10

Seznámení SG-6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení SG-6   Seznámení SG-6 I_icon_minitimeThu Oct 28, 2010 10:57 am

Michael
Seděl jsem ve své kanceláři a koukal jsem na nějaké obrázky prapodivných písmenek a run.
Vedle mě ležel notebook a z něj hrála tichá hudba.
Takhle jsem to měl rád. Klid na práci a hudba.
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 10. 03. 10

Seznámení SG-6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení SG-6   Seznámení SG-6 I_icon_minitimeFri Oct 29, 2010 12:50 pm

Nate

Oh... No.. Dobře.. Díky S těmito slovy jsem tedy vyrazil za Generálem. Už jsem u něj celkem dlouho nebyl.. A nijak mi to nechybělo.
Návrat nahoru Goto down
https://stargate-rpg.forumczech.com
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 03. 10
Age : 35
Location : Plzeň

Seznámení SG-6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení SG-6   Seznámení SG-6 I_icon_minitimeFri Oct 29, 2010 12:54 pm

generál O'niell

Vypadá to, že jste se nakonec rozhodl přijít řekl jsem když major Haydens konečně vešel do m kanceláře
Víte obvykle, když se ozve, že s vámi chce mluvit generál, tak se tím myslí, že s vámi chce mluvit generál... podotkl jsem jen tak na okraj
No ale k věci, všichni členové vašeho týmu už jsou na základně, očekávám, že budete brzo připraven na mise.... dodal jsem aniž bych nechal majora promluvit
Návrat nahoru Goto down
Red
Admin
Red


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 10. 03. 10

Seznámení SG-6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení SG-6   Seznámení SG-6 I_icon_minitimeFri Oct 29, 2010 1:49 pm

Nate

Uh, ano, pane. Odpověděl jsem Generálovi. Nečekal jsem, že to bude takhle brzy. Věděl jsem o tom, že dostanu tým a že asi budu muset chodit tou divnou kruhovou věcí někam na jiný planety. Ale takhle brzo?
Návrat nahoru Goto down
https://stargate-rpg.forumczech.com
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 03. 10
Age : 35
Location : Plzeň

Seznámení SG-6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení SG-6   Seznámení SG-6 I_icon_minitimeFri Oct 29, 2010 1:56 pm

generál O'niell

No vybral jste si je sám... takže tady máte jejich složky a jděte dát svůj team dohromady řekl jsem a pokynul mu k odchodu...
Neměl jsem teď čas zabývat se drbnostmi, které se mohl major vyrešit sám
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seznámení SG-6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení SG-6   Seznámení SG-6 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Seznámení SG-6
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Seznámení SG-13

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Stargate fórum :: Dohrané (Koš)-
Přejdi na: