Stargate fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stargate fórum

Neoficiální fórum o americkém Sci-Fi seriálu Stargate, s možností hry RPG na téma stejného seriálu
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Thalas (mise pro vojáky SGC)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 03. 10
Age : 35
Location : Plzeň

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeMon Nov 01, 2010 1:01 pm

Thalas - okraj Mléčné dráhy, 25:38 místního času

Planeta Thalas se zdála být domovskou planetou rasy, o které se Antici zmiňovali jako o "Thalasianech". Na planetě byly nalezeny trosky obrovských měst zarostlých vegetací. Na celé planetě ale kromě rostlin nic nežilo, jen nejjednodužší bakterie. Nikde nebyly stopy po válce nebo nějaké katastrofě, které by vysvětlila zmizení všeho života.
Tau'ri dorazili na Thalas před 2mi měsící a v troskách Thalasianské vojenské základny vytvořili vědeckou základnu. Posádka základny čítala asi 80 lidí. Zhruba polovina byly vědci. Za celé 2 měsíce se toho ale mnoho nezjistilo. Tau'ri narazili na Thalasu na 2 problémy
1) Thalas byl velice blízko území Amaterasu, takže posádka žila pod neustálou hrozbou napadení
2) Celý Thalas byl naprosto bez energie a lidské zdroje se zdály nekompatabilní
Návrat nahoru Goto down
JoeMandel

JoeMandel


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 23. 10. 10
Age : 35
Location : LL, RK, SR

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeMon Nov 01, 2010 6:56 pm

Thalas - okraj Mléčné dráhy, 25:38 místního času
Lt. Joe Mandel

SGC opustil sotva pred nejakým časom. Tak ako aj zvyšok expedície. Každá cudzia planéta bola pre neho nepriateľskou. Do mysle mal automaticky vryté to, že musí byť stále ostražitý. Občas sa mu zachveli ruky, ale nie je to nič vážne. Planéta mu pripadá ako mŕtva, hoci sa to na prvý pohľad nezdá.
Návrat nahoru Goto down
Myamoto Usagi

Myamoto Usagi


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 24. 10. 10

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeMon Nov 01, 2010 8:17 pm

Thalas - okraj Mléčné dráhy, 25:38 místního času

Emily Williams


Obcházela jsem kolem naší základny. Ještě necelou půlhodinu a mám po hlídce... Pozorně jsem sledovala okolí a byla ostražitá. Tohle je stejně zvláštní planeta... Napadlo mě, jak jsem to tak sledovala. Co se asi stalo s těmi "lidmi" co tu žili...No od toho tu máme ty vědce ne?! Ušklíbla jsem se. Maj nás vojáky všechny jen za zabíjecí stroje...teda aspon co jsem od nich zatim zaslechla... Radši jsem se otočila od tábora a pokračovala dále v hlídce.
Návrat nahoru Goto down
JoeMandel

JoeMandel


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 23. 10. 10
Age : 35
Location : LL, RK, SR

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeMon Nov 01, 2010 8:43 pm

Thalas - okraj Mléčné dráhy, 25:38 místního času
Lt. Joe Mandel

Momentálne bol ponorený do knihy, ale SMG mal pri sebe, keby sa niečo prihodilo, prípadne vyhlásili poplach. Pod posteľou má niekoľko balíkov C4 a v rukách "Vojnu svetov". Ešte mu chýba niekoľko desiatok strán. Je to jedna z mála vecí, ktorá mu pripomína domov. Niekedy rozmýšľa nad tým, či má skutočnosť a dej tej knihy niečo spoločné. Koniec koncov je účastníkom tajného vládneho projektu, ale je rád, lebo má viac voľna ako keď ešte slúžil v SAS.
Návrat nahoru Goto down
Raiden




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 23. 10. 10

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeMon Nov 01, 2010 8:52 pm

Thalas - okraj Mléčné dráhy, 25:40 místního času

Thomas Kelly

Zrovna mi skončila hlídka u zásobníku vody a tak jsem se vracel zpět k základně. Ach jo kejsnem tu 2 měsíce a ti vědci jen hulákají. Kdyby se jednalo o Goa'uldskou technologii tak v poho ale tahle je na hlavu. Ani generátor jsme nezapojili. Když jsem byl u tábora narazil jsem na členku svého týmu. Poručík Williamsová plnila dobře svojí povinost a tak jsem se rozhodl trochu vystrašit. Vytáhl jsem jednu ze svých dvou Zatek a aktivoval jí. Blížil jsem se k ní zezadu a tak jsem jí vystřelil pod nohy. No aspoň trochu zábavy. Ale možná jsem měl použít tyčovou zbraň. Pomyslel jsem si a vzpoměl si na tyčovou zbraň co jsem měl na popruhu na zádech. S aktivovanou Zatkou jsem se dál blížil k Emily.


Naposledy upravil Raiden dne Mon Nov 01, 2010 11:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Myamoto Usagi

Myamoto Usagi


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 24. 10. 10

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeMon Nov 01, 2010 9:28 pm

Thalas - okraj Mléčné dráhy, 25:40 místního času

Emily Williams

Byla jsem celou dobu ve střehu a tak jsem si všimla, že za mnou někdo jde. Proto jsem pomalu a nenápadně vytáhla svou Berettu XX-TREME a držela ji před sebou, aby ji útočník nemohl vidět. Ve chvíli, kdy těsně vedle mé nohy dopadl výstřel ze Zat'nik'telu. Jsem se prudce otočila a vyrazila útočníkovy jeho zbran, druhou rukou v níž jsem měla svou pistoli jsem mu zamířila na obličej. A pak jsem viděla, kdo to je. Ehm... Vypadlo ze mně. Rychle jsem spustila zbran a zandala ji do pouzdra. Omlouvám se kapitáne... Co se to tu děje?! Proč na mě zaútočil můj vlastní kapitán? S nechápavím výrazem jsem ho sledovala. Čekala jsem na vysvětlení....
Návrat nahoru Goto down
Raiden




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 23. 10. 10

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeMon Nov 01, 2010 10:52 pm

Thomas Kelly

Mírně jsem se usmál, sebral Zat'nik'tel, deaktivoval ho a uklidil do pouzdra. Výborně Poručíku. Ale příště mi tu nemávejte tím dělem před obličejem. Pak jsem jí položil ruku na rameno a rychle použil chvat co nás učili u speciálních jednotek. Chytil jsem jí zezadu tak že nemohla použít ruce a částečně jsem jednu ruku držel pod krkem. Omlouvám se za ten výstřel ale ještě jsem s vámi nebyl ve skutečné akci. Chtěl jsem vidět reakci. Držel jsem jí dál a hlavu jsem jí položil na rameno. Jak probíhá hlídka? Nějaký podezřelý pohyb? U zásobárny vody byl klid. A ještě otázečka v kolik vám ta hlídka končí? Promluvil jsem docela přívětivým hlasem.


Naposledy upravil Raiden dne Mon Nov 01, 2010 11:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 03. 10
Age : 35
Location : Plzeň

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeMon Nov 01, 2010 11:02 pm

Ozval se šum z vysílačky

...ručík Adams z .... 17...
...aden potřebuji ..... ...oc
...
zašuměla rušená zpráva
Evidentně byla od týmu SG-17 který byl momentálně na průzkumu východní části města
Město samo bylo obrovské, ale ani skenování z orbity nepřineslo známky života nebo snad energie...
Návrat nahoru Goto down
Šéprd

Šéprd


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 23. 10. 10

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeMon Nov 01, 2010 11:15 pm

Jack Hanilton

Chodí po základně a prohlíži si vše. Přijde mu neuvěřitelné být na jiné planetě a pozorovat něco..tak starobylého. Svůj HK G36 má připevněný k vestě a k stehennímu pouzdru má připevněn Walther P99. V otázce zbraní se vždy spoléhal na němce. Občas mu jen unikne
Magnificent! Pak uslyší volání z rádia.Je třeba jim pomoct...
Návrat nahoru Goto down
Myamoto Usagi

Myamoto Usagi


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 24. 10. 10

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeMon Nov 01, 2010 11:30 pm

Emily Williams

Nečekala jsem od kapitána žádný další útok a tak mě překvapil. Sakra co tohle je...mám hlídku a měla bych hlídat a ne se tu poštuchovat... Když domluvil největší silou jsem mu dupla na chodidlo. Díky tomu trochu povolil ve svém stisku a tak se m,i ani nevim jak, podařilo vyklouznout. Otočila jsem se k němu čelem a dávala si pozor, kdyby opět zaútočil. Na hlídce nic neobvyklého, pane. Uslyšela jsem zprávu od týmu SG-17. Hlídka mi končí ted. Asi by jsme měli jít pomoct týmu SG-17, pane. Měly by být někde ve východní části města. Řekla jsem. Co se asi stalo...?
Návrat nahoru Goto down
Raiden




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 23. 10. 10

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeTue Nov 02, 2010 12:41 am

Thomas Kelly

Poslechl jsem si to co mektala vysílačka a pak se podíval na Emily. Ano jdeme jim na pomoc. Zaběhněte si prosím po plnou výzbroj ale aby jste se v ní mohla hýbat. Já si zajdu ještě pro P-90 a sejdeme se u hlavního sálu za 3 Minuty. Řekl jsem a odběhl do svého koutka kde jsem byl ubytován. Vzal jsem si P-90 a zamířil do hlavního "stanu". Když jsem tam došel bylo tam pár vědátorů a tak jsem zavelel. Tak jo vážení vyrážím na pomoc SG-17 zavolejte si nějaké hlídky a očekávejte cokoliv. Kdyby přišla nějaká vyšší šarže řekněte jí co se děje. A buďte ve spojení. Pak jsem čekal na Emily.
Návrat nahoru Goto down
Myamoto Usagi

Myamoto Usagi


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 24. 10. 10

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeTue Nov 02, 2010 12:51 am

Emily Williams

Protože jsem byla na hlídce výbavu jsem měla u sebe tedy kromě svého snipera a tak jsem si pro něj rychle doběhla. Proč asi potřebují pomoc? Že by nějaký útok? Přemýšlela jsem za běhu. Když jsem dorazila kapitán tam už stál a čekal. Pane? Jdeme jenom dva nebo mám sehnat ještě nějaké lidi? Přeci jen nevíme, co se tam děje. Vychrlila jsem ze sebe.
Návrat nahoru Goto down
JoeMandel

JoeMandel


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 23. 10. 10
Age : 35
Location : LL, RK, SR

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeTue Nov 02, 2010 2:44 pm

Lt. Joe Mandel

Z jeho ubikácie nemohol počuť žiadne vysielanie vysielačky, ale to čo pritiahlo jeho pozornosť bol ten rozruch na chodbe. Všetci tam boli na nohách a behali dookola. Myslel si, že možno niekto vyhlásil poplach alebo niečo také. Vyšiel teda na chodbu, videl tam seržanta Hamiltona z jeho jednotky.
"Seržant, čo sa deje? Horí?" spýtal sa ho.
Návrat nahoru Goto down
Šéprd

Šéprd


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 23. 10. 10

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeTue Nov 02, 2010 6:11 pm

Jack Hamilton

Když na něj Lt. mandel promluvil stroze odpověděl.SG-17 se chlásila pane. Potršebují pomoc. Navrhuji tam fyslat pár lidí pane.
Návrat nahoru Goto down
JoeMandel

JoeMandel


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 23. 10. 10
Age : 35
Location : LL, RK, SR

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeTue Nov 02, 2010 6:37 pm

Lt. Joe Mandel

"Najprv musíme zohnať kapitána Averyho a pôjdeme." navrhol a bežal do svojej ubikácie, kde si zobral svoju výbavu a vrátil sa na chodbu.
"Tak poďme."
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 03. 10
Age : 35
Location : Plzeň

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeTue Nov 02, 2010 7:44 pm

Mezitím 2 míle odsud - východní část města

Pozice, kterou měl prozkoumat team SG - 17 byla pravděpodobně nějaká laboratoř
Na několik takových se už narazilo při prohledávání... vesměs byly prázdné, nebo zničené
Tato část města byla hustě zastavěna, trochu připomínala New York 21 století s trochou antického šmrncu...
Všude kolem laboratoře byly stopy po střelbě...
Na zemi se válely nábojnice, ve stěnách byly díry...
Kousek od vchodu se válel desátník Perkins
Po ostatních nebylo ani vidu...
Návrat nahoru Goto down
Šéprd

Šéprd


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 23. 10. 10

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeTue Nov 02, 2010 10:09 pm

Jack Hamilton

Zasalutuje.Oui!A vydá se rychlým krokem za ním hledajíce kapitána Averyho.
Návrat nahoru Goto down
Raiden




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 23. 10. 10

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 12:53 am

Thomas Kelly

Podíval jsem se na Poručici. Ano půjdeme sami a snad za námi v nejhorším počlou posily. Rázně jsem vyrazil ostrou chůzí k východí části města. Když jsme se tam dostali podíval jsem se na Emily. Vítej v Antickém New Yorku. Usmál jsem se a zeptal jsem se. KDe že měla SG-17 být?
Návrat nahoru Goto down
Myamoto Usagi

Myamoto Usagi


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 24. 10. 10

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 1:10 am

Emily Williams

Rozkaz, pane. Ach jo...no ale co rozkaz je rozkaz...s tim se nedá nic dělat.. Šla jsem za kapitánem, ovšem v mnohem opatrnějším tempu. Pozorovala jsem vše, co se kolem nás dělo. Ani nevíme, co se stalo... Celou cestu jsem mlčela a dávala pozor. Když na mě kapitán promluvil. Už je to kousek. Mělo by to být tad.... Nedokončila jsem větu, jak jsme zašli za roh ulice, naskytl se nám prapodivný pohled. Co...?!? Prohlížela jsem si tu scenérii. Střílo se tu to je jasné, ale kde všichni jsou..?! Zahlédla jsem desátníka Perkinse. Pane. Ukázala jsem prstem Kellymu na Perkinse.


Naposledy upravil Myamoto Usagi dne Thu Nov 04, 2010 7:23 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
JoeMandel

JoeMandel


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 23. 10. 10
Age : 35
Location : LL, RK, SR

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeWed Nov 03, 2010 7:34 pm

Lt. Joe Mandel

Kde môže byť? Ak to takto pôjde ďalej, musíme ísť bez neho. Niektorí už vyrazili.
Preháňalo sa mu hlavou a to pozeral už skoro všade. Čas sa im krátil a kapitána nikde.
Návrat nahoru Goto down
Raiden




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 23. 10. 10

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeThu Nov 04, 2010 9:06 pm

Thomas Kelly

Kývnu jsem na Emily. Rozhlédl jsem se okolo a P-90 připravil k okamžitému použití. Běžte se podívat jestli žije a já prověřím okolí. Tedy přesněji tu laboratoř. Opatrně jsem se vydal do laboratoře s prstem na spoušti. Doufám že se Emily o toho desátníka dobře postará. Jestli ještě žije. Zatím jsem prohlížel laborku.
Návrat nahoru Goto down
Myamoto Usagi

Myamoto Usagi


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 24. 10. 10

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeThu Nov 04, 2010 10:40 pm

Emily Williams

Vytáhla jsem svou Berettu XX-TREME, abych měla jednu ruku volnou na případné ošetřování a přešla jsem k desátníku Perkinsovi. Sehla jsem se. Perkinse?! Co se stalo? Je vám něco? Řekla jsem potichu. Při tom jsem si všimla, že si to kapitán zamířil do té laboratoře. Pane, němel by jste tam chodit sám... Pozdě...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 03. 10
Age : 35
Location : Plzeň

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeThu Nov 04, 2010 11:29 pm

Perkins žil, ale byl v bezvědomí
Jediné viditelné zranění byl malý vpich na krku
Ale ten mohl být od čehokoliv
V tu chvíli se ale ozval výbuch
Asi granát... Nemohlo to být zase tak daleko
Následoval zvuk střelby...
Návrat nahoru Goto down
Raiden




Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 23. 10. 10

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeFri Nov 05, 2010 1:01 am

Thomas Kelly

Uslyšel jsem i uvnitř granát. Okamžitě jsem vyběhl ven a chopil se vysílačky. SG-17 hlaste se. Tady Kapitán Kelly velitel SG-3 hlaste svojí pozici. Okamžitě! Rychle jsem doběhl k desátníkovi a Emily. Tak jak je na tom? A od kuď myslíte že přesně vychází ta střelba? Měli bychom jim jít na pomoc. Pro jistotu zavolám zdravotníky a podpůrný tým. Snad nejsme z dosahu. Znovu jsem zavolal do vysílačky. Tady SG-3 Máme tu zraněného vojáka na východu u Laboratoře. Potřebujeme zdravotníky a podpůrný tým. Zatím se pokusíme zjisti co se děje. Kelly Konec. Domluvil jsem a bedlivě sledoval okolí. Už jsem zažil dost bojů a tak jsem věděl co a jak.
Návrat nahoru Goto down
Šéprd

Šéprd


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 23. 10. 10

Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitimeFri Nov 05, 2010 12:56 pm

Jack Hamilton

Uslyší volání SG-3.Okamžitě zavolá.Tady SG-13 Jsme jiš blisko..jdeme fam na pomoc.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Thalas (mise pro vojáky SGC) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Thalas (mise pro vojáky SGC)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Stargate fórum :: Hra :: Mimozemské mise-
Přejdi na: