Stargate fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stargate fórum

Neoficiální fórum o americkém Sci-Fi seriálu Stargate, s možností hry RPG na téma stejného seriálu
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Thalas (mise pro vojáky SGC)

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
JoeMandel

JoeMandel


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 23. 10. 10
Age : 35
Location : LL, RK, SR

Thalas (mise pro vojáky SGC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Nov 06, 2010 7:10 pm

Lt. Joe Mandel

Kapitána nenašli a tak vyrazili bez neho dúfajúc, že ich za to nepokarhá. Pomoc SG-3 je prvoradá. Situácia sa zdramatizovala a tak sa ponáhľal na pomoc.
"Musíme ísť seržant!" nasadil si šiltovku a vyrazil.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 03. 10
Age : 35
Location : Plzeň

Thalas (mise pro vojáky SGC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 07, 2010 1:47 am

Chvíli se ozvývala střelba
Pak nic. Nakonec se ozval další výbuch granátu
A pak ticho. Naprosté ticho až děsivé
Návrat nahoru Goto down
Myamoto Usagi

Myamoto Usagi


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 24. 10. 10

Thalas (mise pro vojáky SGC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 08, 2010 10:43 pm

Emily Williams

Nevím od kud to jde, oane a Perkins je v bezvědomí. Informovola jsem kapitána a snažila se určit místo, od kud jde ta sřelba. Jenže náhle nastalo ticho. to se mi nelíbí...vůbec se mi to nelíbí... Do druhé ruky jsem vyndala svůj Desert Eagl a čekala, co se stane nebo jestli nedostanu nějaký rozkaz. S Perkinsem ted stejně nic nenadělám...aspon že je v poloze, aby mu nemohl zapadnout jazyk... Napjatě jsem sledovala okolí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Thalas (mise pro vojáky SGC) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Thalas (mise pro vojáky SGC)   Thalas (mise pro vojáky SGC) - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Thalas (mise pro vojáky SGC)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Stargate fórum :: Hra :: Mimozemské mise-
Přejdi na: