Stargate fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stargate fórum

Neoficiální fórum o americkém Sci-Fi seriálu Stargate, s možností hry RPG na téma stejného seriálu
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Seznámení SG-13

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 107
Join date : 10. 03. 10
Age : 35
Location : Plzeň

Seznámení SG-13 Empty
PříspěvekPředmět: Seznámení SG-13   Seznámení SG-13 I_icon_minitimeSun Oct 24, 2010 10:16 pm

Ozvalo se zaklepání na tvojí ubikaci v SGC
Dovnitř vešel nějaký seržant
Omlouvám se že ruším kapitáne, ale generál vám vzkazuje, že poslední člen vašeho týmu právě dorazil na základnu řekl
Návrat nahoru Goto down
Šéprd

Šéprd


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 23. 10. 10

Seznámení SG-13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení SG-13   Seznámení SG-13 I_icon_minitimeSun Oct 24, 2010 10:40 pm

Základna,konferenční místnostJack Hamilton

Pomalu kráčí základnou v těsném závěsu za vojákem, jenž jej má uvést k jeho ubikacím a poté jej seznámit s týmem. Byl z toho všeho dosti unesen...Za některými dveřmi viděl další vojáky....jindy spoustu počítačů a jiné elektroniky....někdy tam zase viděl spousty vědců zkoumající a pracující s divnými předměty.Vždy když toto viděl zmohl se pouze na.Magnifique!!!Když ho dovede k jeho pokoji, jen hodí na volnou vrchní pryčnu vojenský batoh a služební zbraň-H&K G36C na níž byl velmi zvyklý.Walther P99 měl v stehením pouzdře. pak se vydal do jakési malé konferenční místnůstky, kde měl počkat na tým.


Naposledy upravil Šéprd dne Mon Oct 25, 2010 8:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Elinor




Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 23. 10. 10

Seznámení SG-13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení SG-13   Seznámení SG-13 I_icon_minitimeSun Oct 24, 2010 11:12 pm

Základna SGC (Raynold Gwydion Avery)

"Rozumím," konstatuji na nečekané novinky a zvednu hlavu od laptopu. Obrazovka je plná nejrůznějších značek, na první pohled chaotických, ve skutečnosti klínové písmo smíchané s orientačními znaky udávajícími adresy planet.
Občas je zajímavé zjišťovat, cože to červíci dělali na Tauri za bordel... zejména taková Ištar byla pěkná mrcha.
Ištar. Jo. To mě vcelku reálně vrátilo k důvodům, proč jsem trávil dnešní den opakovaným pročítáním jistých souborů.
"Seržante, vyřiďte jim, že se SG 13 sejde za tři... ne, dvě a půl... hodiny v poradní místnosti. Všichni připravení na misi."
Amelie se zvedla z hromady vytištěného papíru a po kočičím způsobu si zívla.
Zatímco seržant odkráčel oznámit zbytku skupiny novinku, kterou takto brzo po nástupu neočekávali, otřela se mi o nohu a začala příst. Mechanicky jsem ji podrbal za uchem. Velitel 11tky (mého bývalého týmu) slíbil, že v době, kdy budeme mimo základnu, se o ni postará, za což jsem byl i vcelku rád.
Uvědomil jsem si, kolik času zbývá, než se budu muset začít věnovat i jiné přípravě než procházení podkladů, a cuklo mi v koutcích.
Upřímně jsem začínal být na SG-13 zvědavý, stejně jako na to, jak si vlastně ve funkci velitele povedu.

--------------------------------
Pro začátek nastavím pravidla v rámci psaní:
- prosím, nepředbíhat, jestli je začátek cílený na velitele, tak asi proto, že ten velitel má nějak rozehrát situaci. Smile
- při psaní nepřeskakujte, zatím je jedno, kdo v týmu po kom píše, ale pořadí "vypravěč-velitel-zbytek / vypravěč-tým" dodržujte. Když se objeví pauza, tak se prostě počká, případně uhání ti, na které se ještě čeká
Tohle nepíšu proto, že bych vás chtěla zbytečně buzerovat, ale bude to takhle přehlednější.
Návrat nahoru Goto down
JoeMandel

JoeMandel


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 23. 10. 10
Age : 35
Location : LL, RK, SR

Seznámení SG-13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení SG-13   Seznámení SG-13 I_icon_minitimeMon Oct 25, 2010 8:13 am

Základňa SGC, konferenčná miestnosť(Joe Mandel)


Ležal na svojej posteli s knihou v rukách, keď ho zavolali na schôdzu.
"No konečne. Už som si myslel, že tu nadobro skysnem." povedal si sám pre seba. Posadil sa na posteľ, odložil "Vojnu svetov" a pretrel si oči. Zapol si košeľu a vybral sa do miestnosti. V tejto miestnosti sa mal zísť tým SG-13. Dvere do miestnosti už boli pootvorené a tak veľmi neotáľal so vstupom. V miestnosti bol široký stôl a niekoľko kresiel. Jedno bolo už obsadené.
"Dobrý deň." pozdravil chlapíka "Som poručík Joseph Mandel." nakoľko videl, že má nižšiu hodnosť, nečakal od neho žiadne sautovanie. On sám si na to nepotrpí.
Návrat nahoru Goto down
dw




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 24. 10. 10

Seznámení SG-13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení SG-13   Seznámení SG-13 I_icon_minitimeMon Oct 25, 2010 5:31 pm

James Matthew

Po té, co jsem dostal zprávu, že se mám dostavit do konferenční místnosti jsem neváhal a vydal se na cestu. Moje oblečení již bylo přizpůsobeno armádním standartům zde. U pasu byl v pouzdře dobře uchovaný Desert Eagle .50 AE, který již tolik standartní nebyl. Výtahem jsem sjel do patra, kde byla konferenční místnost, do které jsem záhy vstoupil. Rozhlédl jsem se po místnosti a zasalutovat. "Desátník James Matthew" A hlavou pokývnul směrem k přísedícím. Následně jsem si sednul taktéž.
Návrat nahoru Goto down
Elinor




Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 23. 10. 10

Seznámení SG-13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení SG-13   Seznámení SG-13 I_icon_minitimeTue Oct 26, 2010 8:44 pm

Konferenční místnost (Raymond Gwydion Avery)

A tak jsme se všichni sešli v jedné místnosti.
Já v křesle poblíž projektoru s již nachystanou prezentací.
Když dorazil i poslední člen týmu, bylo na čase zahájit vysvětlení, proč jsme se tu všichni takhle pěkně sešli.
Zdravím,
zahájil jsem poradu.
Jsem kapitán Raymond Avery, současný velitel SG-13.
Dal jsem jim asi půl vteřiny a pro případ, že by to některým nedocházelo, podal i doplňující informaci.
Tedy našeho týmu.
Rád vás poznávám, ale tady jsme kvůli něčemu jinému. Totiž kvůli -

aktivoval jsem projektor a na něm se objevila mapa s označením planety
- tomuhle.
P14X-223.
Dostali jsme za úkol to tam prozkoumat... a zjistit, jestli se tam nevyskytují podivnosti.
Podle předběžných informací naprosto tuctová planeta, dřív na okraji sféry vlivu Ištar. Materiály, co se o ní zmiňovaly a uváděly adresu, braly P14X-223 jako řídce osídlený svět, kde dřív docházelo k těžbě kovů, který byl po vyčerpání většiny zdrojů opuštěn. To bylo někdy před asi šesti staletími.

Zatím, co jsem mluvil, projektor to ilustroval za pomoci prezentace a obrázků s patřičnými textovými komentáři a vzorci, z kterých by si mohl každý vědec udělat přesnou představu, co a v jaké míře se těžilo, jak se to dál zpracovávalo, a tak dále.
Takže by to měl být opuštěný svět.
Proto je podezřelé, že podle šetření SG-5 mělo za poslední měsíc dojít k několika transportům zbraní právě na tuto adresu - a to v pravidelných intervalech, vždy jednou za tři dny.
To jsou ty podivnosti, na jaké jsem narážel v úvodu.
Vzhledem k nedostatku lidí se z toho vyklubal úkol pro nás.
Nějaké otázky?
Návrat nahoru Goto down
JoeMandel

JoeMandel


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 23. 10. 10
Age : 35
Location : LL, RK, SR

Seznámení SG-13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení SG-13   Seznámení SG-13 I_icon_minitimeTue Oct 26, 2010 8:54 pm

Konferenční místnost (Joe Mandel)

"Prázdna planéta, ktorá je zásobovaná zbraňami." prehnalo sa mu hlavou, "Tak tá asi prázdna nebude." dokončil v hlave svoj preslov a zameral sa pohľadom na kapitána. Zvyčajne nekládol zbytočné otázky, ale tentokrát si to neodpustil.
"Kedy vyrážame, pane?" spýtal sa, hoci táto otázka asi nebola tak úplne zbytočná.
Návrat nahoru Goto down
Šéprd

Šéprd


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 23. 10. 10

Seznámení SG-13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení SG-13   Seznámení SG-13 I_icon_minitimeTue Oct 26, 2010 8:58 pm

Konferenční místnost,základna SGC(Jack Hamilton)

Vůbec nechápe co je Ištar a už vůbec ne co je P14X-223.Avšak podle obrázků si domyslel, že půjde nejspíš o planetu...Jestli je to planeta jak se tam chcou dostat??Takofá dálka!Še by to mělo něco společného s tou "Hvězdnou bránou"?Avšak dál zarytě mlčí a vstřebává informace.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Seznámení SG-13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Seznámení SG-13   Seznámení SG-13 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Seznámení SG-13
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Seznámení SG-6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Stargate fórum :: Dohrané (Koš)-
Přejdi na: